Feedback

Produkty, których źródłem są fotografia i wideo (foto-wideoksiążka, foto-wideopocztówka, foto-wideoksiążka do malowania) potrafią szczególnie długo podtrzymywać świeżość wspomnień z urlopu i pobytu gości w Państwa hotelu. Między innymi dlatego, że filmy wideo mogą być przechowywane jako zdjęcia i otwierane za pomocą skanera w smartfonie!

W ten sposób przeżyte wrażenia i nastroje dadzą się odtworzyć wyjątkowo mocno i realistycznie.

A dzięki informacjom przekazywanym z ust do ust na pewno polepszy się też rynkowa pozycja Państwa hotelu.

Funkcje:

  • Projektowanie i zamawianie foto-wideoksiążki bezpośrednio za pomocą aplikacji hotelowej
  • Stworzenie foto-wideoksiążki do malowania bezpośrednio za pomocą aplikacji hotelowej
  • Foto-wideokartka (pocztówka maxi z funkcją multimedialną)
  • Książki do malowania & podkładki na stół z funkcją wideoFoto-wideoksiążka (demo)

Kliknij na książkę aby przekładać strony!

Scan Code and Play Video

Scan Code and Play Video

To co jest kreatywnym programem dla gości, jest jednocześnie dla hotelarzy ważnym instrumentem utrzymania klientów i narzędziem marketingowym. Jako że zindywidualizowana aplikacja hotelowa jest bez przerwy w użyciu, droga do zintegrowanej rezerwacji przez Internet jest dla gościa bardzo krótka.

Hotelarze – nowatorzy Cornel i Andrea Nägele wyrażają swoje przekonanie:

„Jako jeden z wiodących hoteli w Allgäu również w marketingu hotelowym stawiamy na najnowocześniejsze technologie. Dzięki jedynej w swoim rodzaju hotelowej aplikacji, dysponującej wyjątkowymi funkcjami, mogliśmy zdobyć doskonałą pozycję w mobilnym Internecie, wzbudzając przy tym zachwyt naszych gości”.

Zestaw do malowania, oprócz kredek lub flamastrów marki STAEDTLER, zawiera także książkę do malowania z własnymi zdjęciami gości. Innowacyjna aplikacja hotelowa opracowana została przez ThePeople.de i swoje zastosowanie znalazła po raz pierwszy w czterogwiazdkowym hotelu Bayerischer Hof w Kempten w Allgäu.